VITAMIN C-PLUS SERUM

C Vitamin Serum 

Olgun, kuru, hassas ciltler için uygun konsantre. Erken yaşlanma belirtilerinde, güneşin olumsuz etkisi olan cilt yıpranmasında, doğal nemin bozulması durumlarında özellikle kullanılması önerilir. Kolajen ve elastinlerin yenilenmesinde yardımcı olur. C vitamini içeriği nedeniyle etkili bir antioksidandır. Vitaminler ile zenginleştirilmiş içerik sayesinde cildin doğal fonksiyonlarını destekler, su tutma kapasitesini arttırır. Göznekler daha sıkı, pürüzsüz, elastikiyeti düzelmiş ve sağlığına kavuşan bir cilt sağlar.

Temizleme ve tonik kullanarak cilt sabah-akşam temzilenir, sonra Vitamin C Plus Serum cilde tamponlanarak emilimi sağlanır. Vitamin C Plus Serum cilt tarafından tamamen emildikten sonra üzerine Vitamin C Plus Day Cream ya da  Vitamin C Plus Night Cream sürülür. Çok hassas ciltlerde herhangi bir sorun ile karşılaşmamak için cildin küçük bir bölümünde deneme yapılması tavsiye edilir.

SATIŞ BOYU:

30 ml 

ETKEN MADDELERİ

Vitamin C: Cildin pH derecesini düzenler. Güçlü bir antioksidandır. Kolajen üretimini arttırır, bağışıklı sistemini güçlendirir. Içeriğindeki C vitamini; propilen glikon, magnezyum ve C vitamininin stabilize edilmiş hali, tek bir molekülde bulunmaktadır.
Vitamin A (retinol): Bitkiler dışında insanlarda ve hayvanlarda bulunur. Bitkilerde Provitamin A (karoten) olarak bulunur. Hücre yapısı ve işleyişi için çok önemlidir. Keratinleşme oluşumunu engeller. Kırışıklıkların oluşumunu engeller varolanı hafifletir. Güneş ışınlarından oluşan yaşlanmayı engeller. Etili bir antioksidandır. Hücre DNA’ sının bozulmasını engellerken elastikiyeti sağlar. Kolajen üretiminde yardımcıdır.
Vitamin B3 (Niacinamid): cildi arındırır, gözenekleri sıkılaştırır. Hücre metabolizmasını destekler. Leke oluşumunu engeller.
Provitamin B5 (panthenol): B vitamini grubundandır. Hücre yenilenmesini sağlar. Hücrenin bölünme hızını arttırır, hasar görmüş cildi canlandırır. Güneş ışınlarından cildi koruruken cildi iyileştirir. Iltihap oluşma riskini azaltır.
Vitamin B9 (B11) folik asid: Hücre fonsiyonlarını hızlandırır, süreci kısaltır. Önemli bir vitamindir. Serbest radikallere karşı cildi korur.
Vitamin B12 (Cyanocobalamin): Vücudumuzda hücre yapımızın içerisinde olan ve yaşamsal fonsiyonu destekleyen bir maddedir. Hücre yenilenmesini sağlar.
Vitamin E (tocopherol): Buğday tohumu yağı gibi tahıl yağlarından elde edilir. Hücre çepherini serbest radikallerin zararlı etkilerinden korur. Hücreyi onarma özelliği vardır. Cildin su tutmasını sağlarken transepidermal su kaybını azaltır. Bağ dokusunu kuvvetlendirir. Güneş ışınlarından tahriş olan cildi sakinleştirir, oluşacak tahrişi önler. Iltihap oluşumunu engeller. Etkili bir antioksidandır.
Primrose oil (gül yağı): doymamış yağ asitlerindendir. Esansiyel yağlar içermektedir.

SERUM

herbal-active-complex.jpg

HERBAL ACTIVE COMPLEX

Bitkisel Serum
aha_ginkgosomen_gel.jpg

AHA GINKGOSOMEN GEL

Leke Açıcı Serum
rose_flower_hydro_gel.jpg

ROSE FLOWER HYDRO SERUM

Gül Özlü Nem Dengeleyici Serum
hydro-active-gel.jpg

HYDRO ACTIVE GEL WITH ATP

ATP İçerikli Nem Serumu
oxygen_vital_complex.jpg

OXYGEN VITAL COMPLEX

Oksijen Kompleksi
aloe_vera_gel.jpg

ALOE VERA GEL

Aloe Vera Jel
acnoderm-roll-on.jpg

ACNODERM ROLL-ON

Akne Kurutucu Roll-On
silk_serum.jpg

SILK SERUM

İpek Özü İçerikli Serum
whitening-de-pigmentor-serum.jpg

WHITENING DE PIGMENTOR SERUM

Leke Giderici Pigment İçeren Serum
vitamin_c_plus_serum.jpg

VITAMIN C-PLUS SERUM

C Vitamin Serum
sanvita_gel.jpg

SANVITA GEL

Sanvita Jel
collagen_aqua_plus.jpg

COLLAGEN AQUA PLUS

Yoğun Su İçerikli Kolajen Serum

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }