HERBAL ACTIVE COMPLEX

Bitkisel Serum 

Sivilceli, akneli, karma ve yağlı ciltler için önerilen ekstra bakım için kullanılması gereken konsantre. Yağlı ve karma ciltlerin sebum dengesini sağlar. Yağlı ve problemli ciltlerde bakteri oluşumunu engeller. Gözenekleri sıkılaştırır. Cildin nem seviyesini korurken, fazla yağ salgısı oluşumunu engeller. Içeriğindeki özel bitki özleri sayesinde pürüzsüzleşen, gözenekleri sıkılaşan, parlamayan canlı bir cilde kavuşulur.

Düzenli kullanımlarda sivilce ve akne oluşumları azalır. Herbal Cleansing Lotion ve Moisturizing Toner With Herbal Extracts ile cilt temizlendikten sonra, Herbal Active Complex cilde tampolanarak emilimi sağlanır. Gündüz Propolis Day Cream, gece ise Propolis Night Cream yüz ve boyun bölgesine sürülür. Farklı ürünler ile kombine edilerek uygulanmasında hiç bir sakınca yoktur. 

ETKEN MADDELERİ

Propolis: (Macun sakızı olarak da bilinen aktif içerik propolisin biyosit aktivitesini kullanır) Ağaç reçinesinden elde edilen aktif madde B vitaminleri açısından çok zengindir. Antibiyotik özellikler taşımaktadır. E, H, P Vitaminleri içermektedir, esansiyel yağlar, yağ asitleri, reçine, balmumu, enzimler ve eser elementler (çinko, demir,bakır) bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Cildin yağ ve nem dengesini korur, fazla yağlanmayı engeller.
A Vitamini: Bitkiler dışında insanlarda ve hayvanlarda bulunur. Bitkilerde Provitamin A (karoten) olarak bulunur. Hücre yapısı ve işleyişi için çok önemlidir. Keratinleşme oluşumunu engellerken üst derinin güçlenmesini sağlar. Güneş ışınlarından dolayı oluşan erken yaşlanma oluşmuş cildi canlandırarak, cildi yeniler. Kolajen üretimini hızlandırır. Hücre DNA’ sının yenilenmesini sağlar. Çok iyi bir anyioksidandır.
Salisilik asit: Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen aktif madde ürünün emilim kapasitesini yükseltir. Antiseptic özelliğinin yanısıra kaşıntı ve cilt duyarlılığını azaltır.
Aloe vera: Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin  artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir

SERUM

herbal-active-complex.jpg

HERBAL ACTIVE COMPLEX

Bitkisel Serum
aha_ginkgosomen_gel.jpg

AHA GINKGOSOMEN GEL

Leke Açıcı Serum
rose_flower_hydro_gel.jpg

ROSE FLOWER HYDRO SERUM

Gül Özlü Nem Dengeleyici Serum
hydro-active-gel.jpg

HYDRO ACTIVE GEL WITH ATP

ATP İçerikli Nem Serumu
oxygen_vital_complex.jpg

OXYGEN VITAL COMPLEX

Oksijen Kompleksi
aloe_vera_gel.jpg

ALOE VERA GEL

Aloe Vera Jel
acnoderm-roll-on.jpg

ACNODERM ROLL-ON

Akne Kurutucu Roll-On
silk_serum.jpg

SILK SERUM

İpek Özü İçerikli Serum
whitening-de-pigmentor-serum.jpg

WHITENING DE PIGMENTOR SERUM

Leke Giderici Pigment İçeren Serum
vitamin_c_plus_serum.jpg

VITAMIN C-PLUS SERUM

C Vitamin Serum
sanvita_gel.jpg

SANVITA GEL

Sanvita Jel
collagen_aqua_plus.jpg

COLLAGEN AQUA PLUS

Yoğun Su İçerikli Kolajen Serum

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mail[email protected]

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }