DR. SPILLER'DEN HY-TEC EMÜLSİYON SİSTEMLERİ

Dr. Spiller olarak Saf Cilt Bakımı Çözümleriyle cilt bakım biliminde yeni bir çığır açıyoruz. Cildi çatlatmaya değil ona yardım etmeye ve gereksinim duyduğu elementleri ona vermeye odaklanıyoruz. Dr. Spiller’inHY-TEC™ Emülsiyon Sistemi, sağlıklı ciltlerde bulunan koşulları destekleyerek prematüre yaşlanmaya ve diğer cilt bozukluklarına karşı güçlü ve dayanıklı olmalarını sağlamaktadır.

HY-TEC™ Emülsiyon Sistemi, cildin doğal koruyucusu olan lipit bariyerini onararak etki göstermektedir. Lipit bariyeri, cildin nem kaybını düzenler, bakterilere ve iltihaba karşı korur. Fakat günümüzün sert ve yapay çevre ortamında bu doğal koruma aksamaktadır. Kremlerimizin ana maddesi olarak kullandığımız cilt dostu yağlar, cildin yaşlanmasına yol açan başlıca faktörlerden biri olan nem kaybını önlemektedir, yanı sıra etkili etken maddelerin maksimum nüfuz etmesini sağlamaktadır. 

Geleneksel su bazlı cilt bakım ürünleri genelde anında nemlendirme duygusu vermektedir, fakat bu etki kısa bir süre sonra sona ermekte, cildin nemini almakta ve diğer cilt sorunlarına yol açmaktadır.

Dr. Spiller’in HY-TEC™ Emülsiyon Sistemi bir adım daha ileri giderek yağ bazlı kremlerin başlıca dezavantajı olan koyu kıvamı ortadan kaldırmaktadır. Benzersiz teknolojimiz sayesinde cilde derhal nüfuz eden, kalıcı nemlendirme, koruma ve yaşlanma yönetimi yapan ipek gibi yumuşak kremler üretiyoruz.

Bunlar muğlak ifadeler değildir, en son bilimsel veriler ve beyanlarla desteklenmektedir. Dr. Spiller’inHY-TEC™ Emülsiyon Sistemi içeren Saf Cilt Bakımı Çözümleri, cildinizin doğal dengesine geri dönmesine ve sağlıklı, düzgün ve ışıltılı olmasına yardım eder.

Farkı yaşayın…

hy_tec.jpg

DR. TRONNIER'DEN (ALMANYA) EN YENİ ARAŞTIRMA

HY-TEC™ Emülsiyon Sistemi (W/O müstahzarları)

Bu tür emülsiyonlar, nemi dışarıdan cildin içine bağlar ve cilt üzerinde faydalı yağ ve su katmanı oluşturarak cildin kurumasını önler. Bu işlem aşağıda açıklanan ilkeye dayalıdır: bu müstahzar uygulandığında yağ damlaları içine su girer ve sonuçta yüksek kaliteli bir yağ katmanı, cildi kaplar. Fakat yağ tabakası, içerdiği su nedeniyle hava geçirgenliğini ve ısı düzenlemesini mümkün kılar. Yüksek miktarda yağ içeriği, cildin kendi neminin kısa sürede buharlaşmamasını sağlar.
(Ch. Beinstein “Dekubitus”)

Geleneksel Cilt Bakımı (O/W müstahzarları)

Yağ, suda yüzer. W/O müstahzarlara kıyasla su oranı çok daha yüksektir, yağ oranı daha azdır. Kuru ve normal ciltli hastaların O/W müstahzarları kullanması aslında istenilenin tam tersi sonuç vermektedir. Su kısa zamanda cildin üst katmanına girer ve cildin şişmesine yol açar. Bu nedenle ciltteki nemin buharlaşma yüzölçümü artar. O/W müstahzarlarda bulunan su çok çabuk buharlaştığı için vücut kendi su-lipit katmanını oluşturmaya zaman bulamaz ve sonuçta cildin depoladığı nem buharlaşır. Buharlaşma nedeniyle TEWL ortaya çıkar.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }