Cilt tiplerine ve cildin ihtiyaçlarına göre cilt bakım önerileri

GENEL VÜCUT BAKIMI İÇİN

özel bakım önerileri

Cildin ihtiyacı olduğu kadar vücut bakımlarına da özen gösterilmesi gerekir. Vitamin ve mineral açısından çok zengin olan içerikler ile vücudun ihtiyacını karşılarken erken yaşlanmayı durdurur ve daha sıkı bir görünüme kavuşursunuz.

AKNELİ, KARMA, YAĞLI ve GENİŞ GÖZENEKLİ CİLTLER İÇİN

cilt bakım önerileri

Yağlı cilt, sebum salgısı çok fazla olan bir cilt tipidir. Ciltte çok fazla parlama hissedilir. Gözenekler çok fazla açıktır. Cilde iyi bakılmazsa akne ve sivilce problemi yaşanır. Özellikle bu tarz problemleri ergenlik çağında çok daha fazla görmekteyiz. Dr. Spiller’in Skin Balance Serisi ile sebum salgısını düzenler ve bu problemlerin önüne geçebilirsiniz.

LEKELİ CİLTLER İÇİN

cilt bakım önerileri

Uzun süre güneşe maruz kalınması, kalıtsal faktörler, kullanılan bazı kimyasal içerikli maddeler, ilaçlardan dolayı ve organik olmayan bronzlaşmalar ile cilt lekeleri oluşuyor. Dr. Spiller leke bakımları ile cildin renk tonunu düzenleyerek daha pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. 

KURU CİLTLER İÇİN

cilt bakım önerileri

Kuru ciltlerde gözenekler küçük olduğundan cilt ince bir üst deriye sahiptir. Yağ salgısı normalin altında ve görünümü mattır. Kuru ciltlerde erken yaştan itibaren bilinçli bir bakım uygulanırsa, erken yaşlanmanın önüne geçilebilir. Özellikle bu cilt tipinde nemlendirme ve besleme çok önemlidir.

OLGUN CİLTLER İÇİN

anti-aging etkili cilt bakım önerileri

Anti-aging yaşlanmayı mümkün olduğu kadar yavaşlatmak ve sağlıklı yaşlanmasını sağlamak amacıyla uygulanır. Ten dokusunu ve bağlayıcı hücreleri yenilemek, hormonal dengesizlikleri erkek ve kadında ayrı ayrı ele alarak dengelemek gerekir. DR. Spiller tüm bu maddeleri ele alıp olgun ciltler için geliştirdiği özel formülleri ile daha pürüzsüz, ışıltılı ve dinlenmiş bir görünüm elde edebilirsiniz.

GENÇ CİLTLER İÇİN

cilt bakım önerileri

Genç yaşlardan itibaren düzenli ve bilinçli olarak uygulanacak bir cilt bakımı, ileride oluşabilecek sorunların şimdiden önlenmesini sağlar, cildin pürüzsüz ve zinde kalmasını garantiler. 

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }