Tüm Dr. Spiller ürünlerinin "kabin boyları" mevcuttur. Sadece profesyonel kullanım için üretilmiş olan ürünler bu grupta yer almaktadır.

BREAST LIFT AMPOULE

Göğüs bakım ampulü

Pürüzsüz bir dekolte, sıkı göğüs cildi için kullanılan konsantre. Sadece profesyonel kullanım içindir. Cilt dokusunu sıkılaştırır. Kan dolaşımını hızlandırarak hücre yenilenmesini sağlar. Bağ dokusunda etkili ve görülebilir sıkılık sağlar. Kullanıldığı anda hücreler yenilenmeye başlar, ciltte hissedilir toparlanma olur.

BREAST LIFT PEEL OF MASK

Göğüs bakım maskesi

Tüm cilt tiplerinde kullanılır. Sadece profesyonel kullanım içindir. Dekolte ve göğüs cildinin sıkılaşması ve dokunun düzelmesi için önerilebilir. Içeriğindeki özel yosun özleri ile hücre yenilenmesini sağlar. Hücre fonksiyonlarını uyarır, kan dolaşımını hızlandırır. Cildin yapısında var olan önemli mineraller içermektedir. Cildin direnci artar, bağ dokuları sıkılaşır. Bakımda kullanılan tüm ürünlerin emilimini kolaylaştırır. Aktif maddelerin epidermisin daha derinlerine inmesini sağlar. Kullanılan ürünlerin ve uygulanan bakımın kalitesini arttırır.

MODELAGE BEAUTY MASK

Modelaj maske

Aktif akneli, aşırı hassas ve kuperozlu ciltler hariç her cilt tipi için uygundur. Dr. Spiller Modelage Beauty Mask yardımcı bir üründür. Etken maddelerin cilde nüfuz etmesini sağlar. Isıtıcı bir maskedir, maske ile epidermis arasında kalan ürünün aktif maddelerinin cilt hücrelerine hızlı ulaşmasını ve etkinliğini arttırmasında yardımcı olur. Maskenin içeriği cildin yenilenmesini, canlanmasını sağlar. Cilt gözle görülür derecede direnç kazanır. Cilt hücreleri yeniden yapılanırken içeriğindeki Aloe Vera sayesinde cilt ferahlar, sakinleşir ve yumaşaklık kazanır. Maske cilde sürüldükten 3 ila 5 dk sonra vücut ısısı ile birlikte 40-42 derece ısıya kadar ulaşır. Bu ısınma 20 dk sonrasında cildin kendi sıcaklığına geri döner. Isınma ve soğuma esnasında kan dolaşımı hızlanarak cildin oksijen alışverişini hızlandırır. Isınma sayesinde cilt gözenekleri yumuşar, alta sürülen ürün cildin derinliklerine kadar itilir. Soğuma ile gözenekler sıkılaşır ve ürün cilt altında haps olur. Kılcal dolaşımın hızlanması ve ürünün cilt altına itilmesi ile bakım çok etkili ve muhteşem sonuçlar ile sonlanır. 

HYDRO-MARIN SCRUB

Vücut peelingi

Her cilt tipinde kullanılan özellikle hassas ciltler için de önerilen vücut peelingi. Sadece profesyonel kullanım içindir. Deniz tuzundan elde edilmiş, yoğun mineraller içeren vücut peelingi. Uygulama sırasında cildi pürüzsüzleştirir. Vücuttaki pütürcükleri temizler ve derinden cildi arınıdırır. Vücudumuzun yapısında var olan elementler içerdiği için hücre sağlığını korur. Hücrelerin yenilenmesinde ve sağlıklı kalmasında etikilidir. Vücut daha genç, canlı ve pürüzsüz bir hal alır. 

HYDRO-MARIN COMPLEX


Hydro Marin Scrub bileşeni konsantre.

COLLAGEN INTENSIVE FLEECE MASK WHITE

Yoğun kolajen maskesi

Yıpranmaya başlamış, yıpranmış, nemsiz, neme ihtiyacı olan her cilt tipi için kullanılan özel bakım maskesi. Cilde direk temasından dolayı, doğal kolajenden elde edilmiş ipeksi colajen maske cildin nemini büyük oranda arttırır. Cilde yoğun nem kazandırıken kolajenlerin nem tutma seviyesini yükseltir. Bu sebepten dolayı nemsizlikten oluşmuş kırışıklıklar üzerinde etkilidir. Kolajen lifler yenilendiği için cilt elastikiyetinde iyileşme gözlemlenir. Oluşabilecek kırışıklıkların oluşumları ve derinleşmeleri geçiktirilmiş olur. Bakım uygulamasından 6 saat sonra bile uygulanan bakımın cilt üzerinde ki etkisi ve pürüzsüzlüğü belirgin şekilde görülür.

COLLAGEN FLEECE MASK WITH ELASTIN

Yoğun elastinli kolajen maskesi

Tüm cilt tipleri için uygundur. Yıpranmış, elastikiyetini kaybetmeye başlamış, nemsiz, ince çizgiler oluşmuş ciltler için önerilebilir. Cilt elastikiyet kazanır. Elastin lifler kolajen liflerinin yanı sıra bağ dokusuna bağlı olan en önemli protein maddesidir. Elastin lifler cilt elastikiyetinden sorumludur. Cilt yeniden yapılanır, toparlanır. Cildin direnci artar ve canlı genç bir görünüm kazanır. Bakım sonrası oluşan pürüzsüzlük uzun sure ciltte kalır. 

COLLAGEN FLEECE MASK WITH VITAMIN E

Yoğun E vitaminli kolajen maskesi

Tüm cilt tipleri için uygundur.Yorgun, nemsiz, olgun ve pullanma yaşanan cilt tipleri için önerilir. Cilt üzerindeki biyolojik ve fiziki etkilerinden dolayı Vitaminler kozmetik dalında çok fazla kullanılırlar. Özellikle E Vitamini etkili antioksidan özelliği sebebi ile çok fazla tercih edilmektedir. Cilde uygulandığı anda vereceği sonucun bir kısmı hemen gözle görülür derecede farkeder. Düzenli kullanımlarda ise cilt kırışıklıklarında düzelme, ince çizgilerde açılma, cilt elastikiyetinin toparlaması gibi sonuçlar alınır. 

COLLAGEN FLEECE MASK WITH FRUIT ACID

Meyve asitli yoğun kolajen maskesi

Tüm cilt tipleri için uygundur. Pullanma (kepeklenme) oluşan, keratinleşme oluşmuş, aknenin ciltte oluşturduğu lekelenmelerde ve cilt yüzeyinde var olan tüm bozulmalarda önerilir. Hassas cilt için uygun değildir. Bu bakım ile cilt yüzeyindeki keratinleşmiş tabakadan kurtulunur. Epidermis üst yüzeyindeki ölü deriden arındırılır, cilt pürüzsüzleşir. Düzenli uygulamalarda yaşlılık lekelerinde, pigmentasyon bozukluklarında azalma görülür. Cildin pulpul (kepeklenmeden) dökülmesinden tamamen kurtulunur. Ciltteki akne lekelenmelerinde de önerilen ve kullanılan bir bakımdır. 

ALOE VERA SKIN LIFT POWDER

Toz lifting maske

Tüm cilt tiplerinde kullanılır. Cilde uygulandığı ilk bakımda bile sonuç gözle görülür. Düzenli kullanımlarda cilt fonksiyonlarını tamamı hareketlenir. Oksijen alışverişi hızlanır. Kılcal damar çatlamalarını sakinleştirici özelliği vardır. Toksin maddelerden hücreler arınır. Cildin direnci artar, yoğun bir şekilde nem kazanır. Makyaj öncesi uygulandığında cilt daha gergin ve pürüzsüz olduğu için makyajın  mükemmeliği ortaya çıkar. 

AGE REPAIR PEEL OFF MASK

Antiaging maske

Tüm cilt tiplerinde kullanılır. Canlanmaya ve yenilenmye ihtiyacı olan ciltlere önerilir. Serbest radikaller hücre ve çeperlerine tedavi edilemez hasarlar vermektedir. Ciddiye alınması gereken en büyük hasar hücrelerin oksijen alışverişini engellemesi, oksijen vermemesi ve cildin nemini yok etmesidir. Cildin serbest radikallerden korunması önem taşımaktadır. Özellikle C vitaminli ve serbest radikal karşıtı aktif maddeler bu olumsuz etkileri nötralize eder, etkisiz hale getirir. Bu bakım içeriğindeki özel aktif bileşenleri sayesinde cildin canlanmasını, yenilenmesini ve oluşan cilt yaşlanmasını tedavi etmek için kullanılır. Rejenerasyona ihtiyacı olan her cilt tipi için önerilen bu bakım anti-aging tedavilerinin de tamamlayıcısıdır. Kolajen liflerinin onarılmasını ve yeniden oluşumlarını destekler. Cilde sıkılık kazandırırken yüzeyi pürüzsüzleştirir. Içeriğindeki yoğun C vitamini kolajen liflerinin sentezini hareketlendirir. 

PURIFYING PEEL OFF MASK

Akne bakım maskesi

Yağlı, akneli, karma ve problemli ciltler için önerilmektedir. Ciltteki sebum (yağ) üretimini kontrol altına alır. Parlamayı engeller, gözenekleri sıkılaştırır. Antiseptik özelliği ile ciltte bakteri üremesini engeller. Var olan sivilce ve akneleri iyileştirerek yara oluşumlarını hızlı şekilde iyileştirir. Aynı zamanda cildi sakinleştirir ve pürüzsüzleştirir.

HYDRO-MARIN SERUM

Nem serumu

Yağlı, akneli, karma ve problemli ciltler için önerilmektedir. Ciltteki sebum (yağ) üretimini kontrol altına alır. Parlamayı engeller, gözenekleri sıkılaştırır. Antiseptik özelliği ile ciltte bakteri üremesini engeller. Var olan sivilce ve akneleri iyileştirerek yara oluşumlarını hızlı şekilde iyileştirir. Aynı zamanda cildi sakinleştirir ve pürüzsüzleştirir.

WHITENING PEEL OFF MASK

Leke giderici maske

Pigmentasyon sorunu olan tüm cilt tipleri için kullanılır. Melanin cilt rengimizi belirleyen temel faktördür. Whitening Peel Off Maskesinin içinde bulunan bitki özleri kombinasyonu, melanin üretimini engeller. Bu bitki özleri tirosinaz (trosinin oluşumundan sorumlu enzim) oluşumunu engellediği için melanin oluşumu engellenir ve ciltteki pigmentasyon oluşumu engellenmiş, var olanların rengi açılmış olur. Cilt daha aydınlık, parlak ve canlı görünür. Içeriğindeki C vitamini ise serbest radikallerin oluşturacağı olumsuz etkilerin zararlarından cildi korur. Güneş lekeleri oluşmuş ciltlerde, hormonal renk değişimlerinde, doğum kontrol haplarının sebep olduğu lekelenmelerde kullanılmalıdır. 

ANTI COUPEROSE PEEL OFF MASK

Kuperoz giderici maske

Hassas, alerjenik ve kuperoz olan ciltlerde kullanılmalıdır. Anti Couperose Peel Of Mask içeriğindeki bitki özleri sayesinde kan dolaşımını düzenler. Kan damarlarının ceperlerini kuvvetlendirir. Cildi sakinleştirerek kızarıklık oluşumunu hafifletir. Yeni kuperoz oluşumlarını engeller. Içeriğindeki C vitamini sayesinde cildin ve cilt damarlarının kuvvetlenmesini sağlar, serbest radikallere karşı cildi koruma altına alır.

DR. SPILLER HYDRO-MARIN ALGAE PEEL OFF MASK

3'lü yoğun nem maskesi
  • HYDRO MARINE PHASE A
  • HYDRO MARINE PHASE M
  • HYDRO MARINE FIXATION FLUID

Deniz mineralleri içeren yoğun nem maskesidir. Sadece profesyonel kullanım içindir.

ENZYME PEELING MASK

Enzimatik peeling
Sadece profesyonel kullanım içindir. Yoğun akne oluşumları hariç tüm cilt tipleri için kullanılır. Enzimatik tarzda peeling için özel maskedir. Mekanik titreşim yoktur. Su ile aktive olan bitki pitoenzimleri, ölü deriyi çözebilen etkiye sahiptir. Cilt pürüzsüzleşir, canlı ve genç görünür.

SILK PADS

İpek maske
Enstitü uygulamasında kullanılan özel bir bakımdır. Her cilt tipi için önerilir. Cildin rejenerasyon sürecini destekler. Cildin elastikiyetini toparlarken kırışıklıklar üzerinde etkilidir. Susuz ve kuru cildi etkili şekilde nemlendirir. Silk Pads özel bir bakımdır. Ipek bakımı sıralamasında masaj ürünü olarak kullanılır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }