Dr. Spiller

DR. SPILLER SAF CİLT BAKIMI ÇÖZÜMLERİ


TARİHÇE

Almanya’nın en eski estetik okulundan mezun olan bir grup kararlı estetikçi 1950’lerin sonlarında Münih’te bir araya geldi. Bir ekip kurdular, amaçları bu sektörde eğitim çıtasını yükseltmek ve cilt bakımında devrim yapmaktı. Dr. Spiller’le bağlantı kurdular ve belirledikleri sıkı kuralları yerine getiren bir cilt bakım ürünleri serisini üretmekte kendilerine yardım etmesini istediler.

Dr. Spillero zamana kadar yakından ilgilendiği ve asıl çalışma alanı seçmek istediği cilt bakım sektörüne bu fırsattan yararlanarak adım attı. 1960’ta ilk Dr. Spiller marka cilt bakım ürünlerini formüle etti ve üretti, satışlar estetikçilerle, kaplıcalarla ve dermatologlarla sınırlıydı.

Zamanının ilerisinde olan Dr. Spiller, söz konusu profesyonel cilt bakım uzmanlarının hedeflediği cilt bakımı “devrimi” için cildin doğal işlevini taklit eden ve destekleyen ürünler geliştirilmesi gerektiğini fark etti. Cildin koruyucu bariyerini etkin şekilde taklit eden benzersiz bir emülsiyon sistemi yarattı, bu ürün cildin prematüre yaşlanmaya ve diğer cilt hastalıklarına karşı doğal dayanıklı olmasını sağlıyordu. Dr. Spiller en saf ham maddeleri kullanmanın önemini fark etti, öyle ki ürünleri için her zaman böcek öldürücü içermeyen aloe temin etmek için 1970’lerde Brezilya’da bir aloevera çiftliği bile satın aldı. Mümkün olduğu kadar doğal olan, minimum miktarda koruyucu madde ve diğer kimyasal maddeler içeren ürünler formüle etmek için çaba gösterdi.

Dr. Spiller ürün çeşitlerini arttırmaya ek olarak cilt bakımı konusundaki geniş bilgilerini paylaşmaya davet eden estetikçileri onurlandırmak da istiyordu. Estetik okullarındaki öğrencileri eğitmek için yaklaşık 18 kg birbiriyle karıştırılabilir kozmetik madde içeren bir kozmetik seti hazırladı. Dr. Spiller okulları ziyaret ederek estetik öğrencilerine formül hazırlama, etkin bileşenler ve cildin bütünlüğüne saygı göstermenin önemi konularında eğitim verdi.

Birkaç yıl sonra Dr. Spiller’in faaliyetleri Münih’teki fabrikasına sığmaz oldu, sonuçta Münih’in güneybatısındaki Ammersee’de daha büyük bir fabrika binasına taşındı. Sadece birkaç yıl sonra markanın başarısından ötürü tekrar taşınması gerekti, bu defa büyütme kapasitesi bulunan bir tesise taşındı. Dr. SpillerGmbH, 1984’ten bu yana Siegsdorf, Almanya’da yerleşiktir.

Dr. Spiller’in cilt bakım ürünleri, üstünlükleri sayesinde uluslararası ölçekte ün kazandı ve sonuçta ihracat talebi arttı. 55 yıl ve yüzlerce yenilikçi ürün geçtikten sonra günümüzde Dr. Spiller Saf Cilt bakım Çözümleri dünya genelinde 40 ülkede satılmaktadır ve sadece cilt bakım sektöründe faaliyet gösteren profesyonellere satılması ilkesi devam etmektedir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }