EYE MAKE UP REMOVER

Göz Makyaj Temizleyici 

Göz çevresindeki hassas cilt yapısına uygundur, ince hatları azaltmak için önerilir. Biyolojik katı ve sıvı yağ bileşenlerinden oluşan, herhangi bir katkı maddesi ve su içermeyen özel bakım ürünüdür.Hassas göz çevresi cildi için geliştirilmiş ürünün bıraktığı etki hemen görülür. Yatıştırıcı, ferahlatıcı etki ile göz çevresi hemen canlanır. Oluşan ince kırışıklıklarda etkili olduğu gibi kırışıklık ve çizgi oluşumunu önleyici özelliği vardır. UV ışınlarına karşı içeriğindeki aktif maddeler sayesinde koruyucu filtresi bulunmaktadır. Göz çevresi Eye Make Up Remover ile temizlendikten sonra parmak uçlarına çok az alınan Eye Contour Balm ile hafif masaj hareketleri yapılarak ürün tüm göz çevresine uygulanır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak sabah ve akşam kullanım için uygundur.  

SATIŞ BOYU:

20 ml 

ETKEN MADDELERİ

Castor Oil (hint yağı): Ricinol asit ve gliserin esteri içermektedir, cildin yumuşaklığını ve pürüzsüzlüğünü sağlar.
Panthenol (B Vitamin kompleksi): Hücre yenilenmesini hızlandırırken cildin nemli olmasını sağlar. Güneş ışınlarına karşı cildi koruruken, güneşin oluşturacağı olumsuz etkileri azaltır ve cildin korunmasını sağlar. Iltihaplanmaya karşı koruma özelliği oluşabilecek olumsuzluklara karşı cildi korur.

GÖZ BAKIM ÜRÜNLERİ


EYE CONTOUR CREAM

EYE CONTOUR CREAM

Göz Çevresi Kremi
EYE CONTOUR GEL WITH ATP

EYE CONTOUR GEL WITH ATP

ATP İçerikli Göz Çevresi Jeli
eye_contour_balm.jpg

EYE CONTOUR BALM

Çizgi Açıcı Göz Çevresi Balsam
aloe_vera_eye_repair_ampoule.jpg

ALOE VERA EYE REPAIR AMPOULE

Aloe Vera Göz Çevresi Onarım Ampulleri
eye_make_up_remover.jpg

EYE MAKE UP REMOVER

Göz Makyaj Temizleyici

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }