EYE CONTOUR CREAM

Göz Çevresi Kremi 

Göz çevresindeki hassas bölge için bakım kremidir. Kırışıkların görünümünü hafifletir. Yeni kırışık oluşumunu engeller. Nemlendirir, yeniler ve tazeler. Sabah ve akşam göz çevresine parmak ucu ile tampon yapılarak uygulanır. Göz çevresi Eye Make Up Remover ile temizlendikten sonra Eye Contour Cream kullanılır. Cildin durumu göz önünde bulundurularak sabah ve akşam kullanım için uygundur. 

SATIŞ BOYU:

20 ml 

ETKEN MADDELERİ

Ricinus oil (hint yağı): Kene otu tohumundan elde edilen aktif içerik, cildi yumuşatarak sakinleştirir.
Almond oil (badem yağı): Ürünün kolay sürülmesini sağlarken cildin yenilenmesini sağlar. Diğer aktif maddelerin etkinliğini arttırır.
E Vitamini: Buğday tohumu yağı ve tahıl yağlarından elde edilir. Güçlü bir antioksidandır. Hücre çeperini serbest radikallerin olumsuz etkilerinden korur. Cildin su tutma kapasitesini arttırır. Suyun etkili şekilde emilmesini sağlarken nemlendirme özelliği çok yüksektir. Transdermal su kaybını engeller. Bağ dokuların korunmasını sağlar. Güneş ışınlarından cildin tahriş olmasını engellerken iltihap engelleyici özelliği mevcuttur.
Hyaluronic acid: Cilt yapımızda bulunan doğal bir proteindir, cilt dokusunun bir parçasıdır. Ciltteki nem miktarı ile hyaluranic acid seviyesi arasında bağlantı vardır. Çok fazla su tutma ve cilde su bağlama kapasitesi vardır.
Aloe vera: Cilde yumuşaklık kazandırır. Kızarıklık, kaşıntı ve tahriş oluşumunu engeller. Iltihaplanmayı önleyici özelliği vardır. Cildi ferahlatarak, serinlik hissi yaratırken, direncin  artmasını sağlar. Cilt hücrelerinin yenilenmesinde etkilidir
Moisturizer (nemlendirici faktörler): Üre , bal ve gliserin ile cilde yoğun nem kazandırır.
Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen keratolik etkiye sahip beyaz renkte toz. Cildi pürüzsüzleştirir ve yeni hücre ve doku oluşumunu sağlar.

GÖZ BAKIM ÜRÜNLERİ


EYE CONTOUR CREAM

EYE CONTOUR CREAM

Göz Çevresi Kremi
EYE CONTOUR GEL WITH ATP

EYE CONTOUR GEL WITH ATP

ATP İçerikli Göz Çevresi Jeli
eye_contour_balm.jpg

EYE CONTOUR BALM

Çizgi Açıcı Göz Çevresi Balsam
aloe_vera_eye_repair_ampoule.jpg

ALOE VERA EYE REPAIR AMPOULE

Aloe Vera Göz Çevresi Onarım Ampulleri
eye_make_up_remover.jpg

EYE MAKE UP REMOVER

Göz Makyaj Temizleyici

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...
Facebook
Instagram

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }