Yaşlanma Karşıtı Araştırmalar İçin Avrupa Sağlık ve Spa Ödülü 2016

Bu ödülle CELLTRESOR resmi olarak Avrupa'nın EN İYİ anti-aging (yaşlanmayı önleyici) ürün grubudur.

Ödül kazanan kişiler her yıl, Avrupa'daki en zorlu bağımsız değerlendirme olarak kabul edilen bağımsız bir jüri tarafından değerlendirilir. Tüm katılımcıların uzun ve zaman alan, puan bazlı bir değerlendirmesinin ardından, sağlıklı yaşam endüstrisi için bu yılki "Oscar" kazananları açıklanmıştır.

Değerlendirme kapsamlı ve çok detaylı bir anket ve gizemli bir kontrol üzerine kurulmuştur. Avrupa SAĞLIK ve SPA ÖDÜLÜ, Avrupa sağlık şirketleri, ürün yenilikleri, özel tedaviler ve spa yöneticileri de dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde verilir.

Anti-aging (yaşlanmayı önleme) en önemli konulardan biridir, bu yüzden çok istenen bu ödül için pek çok sayıda aday vardı. Jüri, Dr. Spiller'ın kazanması hakkında şunları söyledi: "CELLTRESOR - The Beauty Safe, net bir şekilde müşterilerinin ihtiyaçlarını hedeflemiştir... CELLTRESOR, anti-aging etkinliği için yapılan testte ve müşteri odaklı sunumunda başarılı oldu. Bu nedenle de ödüle layık görüldü..."

Siz de kazanmak istiyor musun? O zaman siz de CELLTRESOR deneyin!

ORCEM Kozmetik

ORCEM Medikal Kozmetik, güzelliğin sırrını keşfeden Biokozmetik ürünleri ve beden sağlığının sırlarını çözen mükemmel cihazlarıyla müşterilerine estetik ve sağlık konusunda güven sunar.

BİZ KİMİZ?

İletişim

ico phone 020216 461 31 34

ico mailinfo@drspillerturkiye.com

ico adresORCEM KOZMETİK
Bulgurlu Mahallesi Bulgurlu Caddesi
        ORCEM İŞ MERKEZİ NO:108/A
        ÜSKÜDAR - İSTANBUL

Please publish modules in offcanvas position.

.blog-post-meta { display: none; } .post-title a { margin: 25px 0 -20px; } .blog-post > p { margin-bottom: 100px; } .read-more { display: none; } .blog_img img { padding-bottom: 50px; }